JobZZ.ro

Lucrator productie

2.100 EUR
ID 878097
acum o lună
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

Producție

Ţară

Olanda

Pe cine căutăm?
Experienta intr-o companie similara reprezinta un avantaj.
Sunteți disponibil între 16 și 38 de ore pe săptămână.
Lucrezi cu precizie.
Vorbești olandeză sau engleză.
Îți place să socializezi cu colegii.
Disponibil în mod regulat pentru a lucra în weekend și/sau sărbătorile legale.

Ce iti oferim?
Salariu între 2.185 EUR și 2.922 EUR brut pe lună pe baza: 38 de ore.
O muncă de zi.
Indemnizație de călătorie.
Indemnizatie pentru munca seara, noaptea si in weekend.
Lucrul într-o afacere de familie informală, cu o atmosferă plăcută.
Produse de patiserie cu reducere!
salariu
SALARIU BRUT
2185 €/lună - 2922 €/lună
Descrierea postului

Lucrezi împreună cu 6 colegi pe o linie de producție, schimbând locurile de muncă la fiecare 30-60 de minute pentru variație.

Activitățile dumneavoastră constau în:

Aprovizionare cu produse/materii prime.
Verificarea mașinilor automate.
Urmărind îndeaproape procesul.
Efectuarea controalelor de calitate.
Ambalarea produselor.
Pregătiți-vă pentru expediere.
Diverse sarcini, cum ar fi adăugarea de frișcă și adăugarea de umplutură.

Esti interesat suna la 0031629199547 ,poti lasa cv-ul pe whatsapp si te contactam noi .