Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator depozit produse alimentare Anglia

2.000 EUR
ID 823992
acum 3 zile
Targu Jiu, Gorj
Domeniu de activitate

Producție

Ţară

Anglia

Iti doresti un loc de munca stabil in Anglia? Daca ai cunostinte de limba engleza, esti disponibil/a imediat, lasa-ne un mesaj si noi iti garantam un loc de munca intr-unul dintre depozitele noastre.

- cazare: 350 / 380 lire sterline/persoana, toate costurile incluse
Regim share maxim 2 persoane in camera. Costul cazarii se achita la intrarea in cazare. Cuplurile, grupurile stau la aceiasi cazare, acelasi job acelasi schimb.

- se lucreaza in schimburi, salariu: 8.91 lire sterline/ora, dupa cele 3 luni. 9.56 lire sterline/ora.

Cerinte- capacitatea de a lucra intr-un mediu de lucru rapid in depozite de alimente, seriozitate, dorinta de lucru.
Responsabilitati- impachetare, sortare, ambalare
Aplicati pentru postul de lucrator in depozit si va vom contacta in cel mai scurt timp

contanunt
ID 823992