Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lucrator Comercial/Casier

2.750 LEI
ID 860013
acum 4 zile
Bujoreni, Valcea
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Necalificat

Ești o persoană ambițioasă, dornică să facă parte dintr-un mediu de lucru profesionist?

Vino în echipa DIANA!

Căutam echipe in magazinele DIANA:

Lucrător comercial la vitrina cu servire asistată (mezeluri);
Lucrător comercial pe sală;
Casier.
Candidatii ideali:

- studii medii finalizate;
- spirit comercial;
- bune capacități de relaționare și de lucru în echipă;
- responsabilitate, adaptabilitate, amabilitate și organizare;

Te asteptam in echipa DIANA!

- experiență anterioară în domeniu constituie un avantaj.

Descrierea postului/Responsabilități:

Lucrător comercial la vitrina cu servire asistată:
- prezentarea și vânzarea directă a produselor către client;
- informarea și îndrumarea clienților în alegerea cea mai potrivită;
- promovarea produselor companiei;
- expune produsele corespunzător în vitrina asistată;
- asigură afișarea corespunzătoare a preturilor, corect și lizibil;
- realizează comenzile de marfă;
- recepționează marfa corect.

Lucrător comercial pe sală:
- asigură ordinea și curățenia rafturilor;
- aranjează produsele, respectând principiile BrandBlock și FIFO;
- alimentează permanent raionul;
- etichetează corespunzător produsele;
- consiliează clienții în magazin;
- efectuează numărarea și controlul calitativ al mărfurilor recepționate.

Casier:
- întâmpinarea clienților atât la venire cât și la plecare;
- servirea amabilă și rapidă a clientului la casă;
- manevrarea corectă și în siguranță a banilor.

BENEFICII:

- salariu motivant corelat cu performanțele;
- tichete de masă;
- bonusuri de performanta;
- oportunitatea unui loc de muncă stabil într-o companie de renume, în continuă dezvoltare.

DIANA | DIANA SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 860013