Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul

Muncitori necalificati la calea ferata Locuri de munca Germania

2.200 EUR
ID 878478
acum 3 săptămâni
Targu Mures, Mures
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Germania

Societatea noastră, cu experiență în executarea de lucrări de căi ferate și de instalare de cabluri subterane, angajează muncitori calificați sau necalificați cu disponibilitate de detasare pe șantierele de lucru din Germania.

CERINȚE:
Candidatul ideal trebuie să fie motivat, serios, responsabil, punctual, harnic, dornic de muncă, bun în munca în echipă și cu experiență de minim 1 an în domeniul construcțiilor.
Se solicita, de asemenea, cunoștințe ale limbii germane engleză și permis de conducere cat. B
Varsta minima - 20 ani.

RESPONSABILITĂȚI

În executarea lucrărilor de instalare cabluri subterane:
Deschiderea, curățarea și închiderea canalelor de cabluri.
Instalarea de noi canale de cabluri, tragerea cablurilor și săparea șanțurilor.

În executarea lucrărilor de căi ferate:
Așezarea și tăierea șinelor, schimbarea traverselor.
Lucrări de montare și demontare a turneului, montaj balast și tamponare.

SE OFERĂ:
- salarizare : între 10 și 15 euro net pe oră, în funcție de experiența în domeniu
- cazare,
- contract de muncă pe perioadă nedeterminată,
- asigurare medicală și asigurare socială,
- avans salarial, dupa prima saptamana de lucru,
- echipament de lucru
- transport.

Alte detalii la telefon: de luni pana vineri, intre 9:00 - 17:00 luni-vineri.

Dido Karlsburg
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878478