Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Loc de munca in fabrica Germania

1.800 EUR
ID 838456
acum 4 săptămâni
Galati, Galati
Domeniu de activitate

Producție

Ţară

Germania

Full time

Nivel carieră
Junior/Entry Level

Cerințe: femei si barbati

Condiții: maxim 58 ani

Responsabilități: Plecari garantate in luna Octombrie 2021! Batai de cap din cauza banilor?Va doriti sa aveti un loc de munca intr-un mediu placut si sa nu depuneti efort fizic,atunci vino la noi!Angajam in Germania la fabrica de cosmetice.Munca se desfasoara la banda,8h/zi la etichetat si ambalat .Salariu este de 1800euro/net.Angajatorul ofera cazare gratuita cu internet si o masa pe zi.Oferta valabila pentru femei,barbati si cupluri pana in 58 de ani.Se ofera si posibilitatea de alocatie pentru copil minor,somaj si multe alte beneficii: (valabil doar pt persoanele din Romania ) Informatii suplimentare puteti obtine la numerul de telefon 0760439822,lasand un mesaj pe what 's app

Beatrice
ID 838456