Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Personal Loc de munca depozit colete Austria

1.300 EUR
ID 869029
acum 5 zile
Galati, Galati
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Ţară

Austria

Responsabilitati principale:

Incarcarea / descarcarea coletelor 100g pana la 30kg;

Sortarea coletelor conform instructiunilor

Cerintele noastre :

Persoana responsabila,muncitoare,REZISTENT la la efort fizic;

Disponibilitate de a lucra de dimineata.

Trezirea de dimineata

Oferta noastra :

Pachet salarial atractiv de la 1.300€ net inclusiv cazare si transport catre locul de munca;

40 ore pe saptamina de Luni pana Vineri

Ore suplimentare platite separat

Contract pe perioada nedeterminata;

Avansuri saptaminale

Plata salarului a lunii calendaristice este in data de 15 a urmatoarei luni

Un loc de munca stabil;

Cresteri salariale in functie de performanta

14 Salarii

Disponibilitate Urgenta

Organizam transportul din RO (il achitam noi si retinem din primul salar)

Orar de munca:

04:30 - 07:30 si 15:30 - 20:30

Telefon: 0043 664 993 791 34

Stefan
ID 869029