Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Lacatus mecanic - Tinichigiu

Salariu confidenţial
ID 830726
acum 3 săptămâni
Tautii De Sus, Maramures
Domeniu de activitate

Producție,    Industrie ușoară / Confecții

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Permis de conducere
Categoria B

Descriere

Despre companie

EcoTech este o companie care activeaza cu preponderenta in domeniul confectiilor metalice si care este concentrata pe producerea de sisteme de filtrare si ventilatie industriala in scopul imbunatatirii calitatii aerului.

Obiectivul EcoTech este de a proteja oamenii si planeta de emisiile nocive rezultate in urma proceselor industriale.

Candidatul ideal

Persoana experimentata, responsabila, cu simt tehnic, indemanare, spirit de echipa, care sa aiba respect fata de meserie si de imaginea companiei.

Descrierea jobului

Cerinte:

Studii medii tehnice / industriale.
Cunostiinte desen tehnic.
Asamblare confectii metalice: fier, inox, aluminiu.
Operațiuni de măsurare, asamblare, vopsire, montaj etc
Experiența într-un post similar reprezinta un avantaj.
Atitudine constructiva orientata catre indeplinirea obiectivelor trasate.
Persoana motivata sa lucreze pe termen lung într-o companie stabilă.
Disponibilitate de deplasare in tara;
Oferim:

Posibilitati reale de dezvoltare profesionala;
Pachet salarial atractiv;
Instruiere la locul de munca, atat la inceputul activitatii, cat si pe parcurs;
Apartenenta intr-o companie in dezvoltare si echipa dinamica;
Bonuri de masa;
Bonuri cadou de Paste si Craciun
Bonusuri de performanta
Program de lucru: Luni-Vineri 08-16:00;

Se poate depune candidatura prin:

- Mesageria Jobzz (depundere CV, cu precizarea numarului de telefon pe care va putem contacta)
- Telefonic, la numarul afisat;

EcoTech
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 830726