Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Job coordonator retea de magazine

ID 826507
acum 2 săptămâni
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

Management

Full time

Cerinte:

-Studii superioare finalizate;
-Cel putin 3 ani experienta in managementul vanzarilor de FMCG/ vanzari en detail (management magazin);
-Spirit antreprenorial, aptitudini de manager, cu accent pe leadership si coordonare;
-Persoana cu potential, calitati de negociator, capacitate de analiza si gandire strategica;
-Persoana dinamica, determinare in realizarea obiectivelor propuse, foarte bune abilita i de comunicare;
-Orientare către rezultate/ Orientare către client;
-Foarte bune cuno tin e de operare PC (Ms Office);
-Permis conducere categoria B.

Responsabilitati:

-Aplica strategia de vanzari in vederea realizarii targetului pe magazine;
-Gestionarea activitatii de control al costurilor de operare, cu obiectiv de crestere a profitabilitatii;
-Elaboreaza i urmareste aplicarea procedurilor de lucru pentru re ea;
-Coordoneaza personalul din magazinele subordonate;
-Urmareste realizarea indicatorilor de rentabilitate stabiliti;
-Intocmeste rapoarte privind situatia vanzarilor, indicatori, etc.
-Reprezentarea companiei in fata autoritatilor si institutiilor locale;

Mai multe detalii legate de job gasiti la numarul de telefon: 0786200793