Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Instructor Parc Aventura

1.500 LEI
ID 842460
acum 4 săptămâni
Beius, Bihor
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Alatura-te echipei noastre Happy Land Adventure Park – Stana de Vale

Cerintele nostre sunt:
- Bune abilitati de comunicare, dialog si socializare
- Cunoasterea limbii engleze cel putin la nivel mediu
- Dexteritate manuala si indemanare in utilizarea echipamentelor
- Creativitate, responsabilitate, spirit de echipa si atentie la detalii
- Experienta intr-un rol similar reprezinta un avantaj

Responsabilitatile rolului:
- Socializarea si dialogul amabil cu toti clientii parcului
- Furnizarea informatiilor utile tuturor clientilor parcului
- Insusirea si respectarea cu responsabilitate a tuturor regulilor si procedurilor
- Controlul echipamentelor de securitate, a traseelor cu jocuri si a copacilor
- Monitorizarea clientilor aflati pe traseele de aventura

Experienta in domeniu nu este obligatorie, calificarea ta o vom obtine impreuna la locul de munca.
Training-ul il vei parcurge alaturi de colegii tai!

Trimite-ne Cv’ul tau la adresa office@activejob.ro sau contacteaza-ne la nr. de telefon : 0749 – 081 – 383.

Active Job Consulting
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 842460