Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul

Instalator Perete Cortina - Montator Ferestre - Curtain Wall

650 EUR
ID 826063
acum 2 săptămâni
Sibiu, Sibiu
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Olanda

Pentru o agenție de muncă olandeză, ne aflam în căutare de Instalatori Perete Cortină pentru - Olanda

OFERTĂ

• Salariu începând de la €500 net per săptămână, în funcție de experiență

• Colaborare pe termen lung

• Cazare, transport, unelte pot fi oferite

• Atmosferă prietenoasă și angajator implicat

CERINȚE

• minumum 2 ani experiență în domeniu

• abilitatea de a citi desene tehnice

• capacitatea de a munci independent

• Vorbitor de engleză sau olandeză

• permisul de conducere e un bonus

• VCA reprezinta un avantaj

ATRIBUȚII

Instalatorul este responsabil pentru asamblarea cadrului din aluminiu și pentru instalarea sticlei pe baza desenelor și instrucțiunilor. Responsabil, de asemenea, de respectarea procedurilor de sănătate și de siguranță în construcții, inclusiv munca la înălțimi.

Pentru a aplica vă rugăm să trimiteți CV-ul pe adresa de e-mail maria@zutzu.com si va vom contacta in cel mai scurt timp posibil.

Maria
ID 826063