Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Inspector inginer statie itp

5.000 LEI
ID 838342
acum 2 săptămâni
Targu Jiu, Gorj
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

SOCIETATE COMERCIALA ANGAJEAZA INSPECTOR ITP CLASA II SI III CU SAU FARA EXPERIENTA

Candidatul ideal

Cerintele noastre:

-atestare in domeniu Inspector ITP (sau in curs)
permis de conducere categoria A, B, C+E
Descrierea jobului
Sarcini si responsabilitati:

- raspunde cererilor primite electronic sau direct de la clienti si efectueaza programarea clientilor la testare;
- verifica actele necesare conform procedurilor Registrului Auto Roman si opereaza in calculator toate datele referitoare la autovehicul;
- efectueaza testele obligatorii privind starea tehnica a autovehiculelor respectand procedurile emise de Registrul Auto Roman;
- in cazul necorespunderii tehnice a autovehiculului, consiliaza clientul privind modalitatile de remediere a defectiunilor si-l informeaza despre acestea
- raspunde de gestionarea si arhivarea documentatiei referitoare la constatarile in urma testelor si a tuturor documentelor departamentului
-Elaborarea si urmarirea procedurilor si instructiunilor de lucru conforme;
-Prospectarea pietei si dezvoltarea portofoliului de clienti;
-Persoana activa, comunicativa cu dorinta de perfectionare
Beneficii:
- PACHET SALARIAL ATRACTIV
-contract de munca pe perioada nedeterminata
-mediu de lucru placut, echipa tanara si deschisa
-posibilitatea de dezvoltare profesionala si personala;
-conditii de lucru excelente intr-o companie in continua dezvoltare.

CV-ul se transmite pe adresa ionutsarcina@yahoo.com sau whatsap la nr tel 0721873095