Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Ingrijitor cladiri si spatii verzi

Salariu confidenţial
ID 836291
acum 3 săptămâni
Baicoi, Prahova
Domeniu de activitate

Prestări servicii

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Iti place sa mesteresti, esti o fire indemanatica si rezisti la efort fizic sustinut?

Ti-ar placea sa te alaturi echipei Wetterbest pe postul de Îngrijitor clădiri și spații verzi?

Iata care vor fi responsabilitatile tale:
- Vei efectua reparatii minore la instalatiile sanitare
- Vei monta-demonta diverse ansambluri
- Vei repara si intretine spațiile interioare ( hale industriale, clădiri administrative ) și exterioare
- Vei întreține clădirile (reconditionare, vopsire) și spațiile verzi din jurul lor

Daca crezi ca ti se potriveste acest rol, ne poti aduce CV-ul la sediul Wetterbest din Baicoi, Jud Prahova.

Wetterbest
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 836291