Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Soferi Amazon Germania
Germania  |  Transport
Salariu: 2.500 EUR
Acum 21 ore Germania
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Angajam soferi cat B pentru Amazon in Germania
Acum o zi Germania
Fabrica de cosmetice
Germania
Salariu: 1.800 EUR
Acum 3 zile Germania
Fabrica de mezeluri
Germania
Fabrica de lapte
Germania
Acum 5 zile Germania

Personal Îngrijire vârstnici la domiciliu in Austria și Germania

1.800 EUR
ID 881012
acum 4 săptămâni
Alba Iulia, Alba
Domeniu de activitate

Asistență socială

Ţară

Austria

Job Description: Îngrijire Vârstnici la Domiciliu

Rol: Îngrijitor Vârstnici la Domiciliu

Locație: Domiciliul beneficiarului

Descriere: Suntem în căutarea unui îngrijitor dedicat și empatic pentru a oferi asistență la domiciliu vârstnicilor noștri. Acest rol implică îngrijirea și sprijinirea persoanelor în vârstă în activitățile zilnice, menținerea igienei personale, administrarea medicamentelor conform prescripțiilor medicale și oferirea companiei și suport emoțional.

Responsabilități:

Asigurarea îngrijirii personale zilnice, inclusiv igiena, hranirea și administrarea medicamentelor;
Desfășurarea activităților de îngrijire conform planului individualizat;
Monitorizarea stării de sănătate a beneficiarului și raportarea oricăror schimbări către echipa medicală;
Asigurarea unui mediu sigur și confortabil pentru beneficiar;
Oferirea suportului emoțional și social vârstnicului;
Colaborarea cu familia și echipa medicală pentru a asigura o îngrijire completă și integrată.
Cerințe:

Experiență anterioară în îngrijirea vârstnicilor sau în domeniul medical;
Empatie, răbdare și atenție la detalii;
Abilități bune de comunicare și relaționare;
Capacitatea de a lucra independent și în echipă;
Certificat de absolvire a unui curs de îngrijire a vârstnicilor reprezintă un avantaj.
Beneficii:

Oportunitatea de a avea un impact pozitiv asupra vieții vârstnicilor;
Nu percepem comision.
Salarii corecte și bonus de performanta.
Program flexibil adaptat nevoilor tale;
Oferim training și suport continuu pentru dezvoltarea ta profesională;
Mediu de lucru plăcut și reconfortant.
Transport gratuit la caz dus întors.
Dacă ești o persoană empatică, responsabilă și dornică să aduci un zâmbet pe chipul vârstnicilor, te invităm să aplici pentru acest rol de Îngrijitor Vârstnici la Domiciliu.