Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Inginer/Tehnician Birou Tehnic

5.000 LEI
ID 869631
acum o săptămână
Galati, Galati

DESCRIERE
RESPONSABILITATI:
Intocmire oferte financiare, tehnice si calificare (DUAE) achizitii directe si licitatii, asistenta SICAP;
Verificarea detaliilor tehnice solicitate de catre departamentul executiv sau ofertare;
Cerere de oferte;
Analiza ofertelor primite de la potentialii furnizori;
Obtinerea informatiilor tehnice si financiare necesare contractarii;
Obtinerea documentatiei tehnice din partea furnizorului.
Pregatirea documentatiei tehnice necesare ofertarii lucrarilor din profilul societatii;
Respectarea termenelor limita cu privire la realizarea ofertelor;
Analiza ofertelor si a rezultatelor obtinute in urma transmiterii ofertelor la clienti;
Obtinerea informatiilor necesare de la departamentele implicate si subcontractori;
Analizarea si verificarea cererilor de oferta conform proiect;
Asigurarea documentatiei din punct de vedere tehnic;
Cerintele postului:
Experienta in domeniu (intocmire devize in constructii )
Cunoasterea unui program de devize
Cunostinte de specialitate in constructii, intelegerea proiectelor, intelegerea devizelor
Capacitatea de a se incadra in termene limita
Cunostinte MS Office

bmariusd78
ID 869631