Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Inginer proiectant

Salariu confidenţial
ID 826053
acum 3 săptămâni
Botosani, Botosani
Domeniu de activitate

Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul ideal
Cautam o persoana care sa detina cunostinte in domeniul constructiilor si instalatiilor electrice, sanitare, termice, gaze naturale si a retelelor edilitare (apa, canalizare, gaze naturale),CAD, Word, Excel, program devize(WINDEV,etc)!

Cerinte:
Cunostinte in domeniu, abilitati de comunicare, serios, flexibilitate, atitudine pozitiva si constructiva.

Descrierea jobului
Stabilirea solutiilor tehnice optime, breviar calcul, etc.
Elaborarea desenelor de executie in baza schitelor proiectantului (reprezentare in CAD, incadrare, listare, indosariere);

Extragerea si procesarea listelor de materiale in program devize;
Deplasari in teren (realizare relevee,etc).

Beneficii:
Program flexibil;
Posibilitate de bonusare pe proiect;
Salariul negociabil.

Descrierea companiei
Proiectare arhitectură, construcții, instalații și rețele edilitare.