Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Inginer panificatie

Salariu confidenţial
ID 826254
acum 3 săptămâni
Campina, Prahova
Domeniu de activitate

Producție,    Inginerie / Tehnologie

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Candidatul ideal
- Studii superioare industrie alimentara
- Minim 3 ani experienta in domeniul panificatiei/patiseriei/cofetariei
- Experienta in coordonarea unei echipe constituie avantaj
- Abilitati de comunicare, organizare si planificare
- Capacitate de analiza si sinteza, atentie la detalii
- Capacitate de a lua decizii rapide si eficiente
- Promptitudine, focus pe rezultate in activitate
- Dinamism, receptivitate, dorinta de perfectionare
- Cunostinte MS Office
Descrierea jobului
-Conduce procesul tehnologic de fabricare a produselor pe sectia pe care o conduce, de la receptia materiei prime pana la feliere si ambalarea produselor de panificatie.
- Gestioneaza resursele umane si materiale pe sectia pe care o conduce, in scopul realizarii productiei planificate.
- Organizeaza procesul tehnologic de fabricatie;
- Urmareste desfasurarea procesului tehnologic;
- Organizeaza si verifica activitatile de ambalare si depozitare a produselor finite;
- Organizeaza, in functie de comanda de productie,repartizarea personalului muncitor pentru acoperirea activitatilor in scopul realizarii productiei planificate;
- Gestioneaza resursele umane la nivel de sectie
- Efectueaza si verifica inregistrarile referitoare la procesul de productie si de gestiune a materiilor prime,materialelor si produselor finite.
- Asigurarea desfasurarii procesului de productie in conditiile de igiena prevazute de normele sanitare in vigoare
Beneficii:
*Salariu motivant corelat cu experienta in domeniu
*Tichete de masa
Pentru mai multe informatii, va rugam sa ne contactati la: 0748035330.