Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Inginer Instalatii Constructii

Salariu confidenţial
ID 818395
acum 3 săptămâni
Sfantu Gheorghe, Covasna
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Inginerie / Tehnologie

Cerinte:
Studii superioare tehnice – electrotehnica sau instalatii;
Minim 3 ani experienta in instalatii electrice, civile sau industrial, ori in mentenanta industriala;
Capacitate de organizare (procese tehnice & oameni);
Cunostinte de operare PC;
Cunostinte de limba engleza sau franceza;
Permis auto categorie B;
Spirit de echipa, simt al calitatii.

Responsabilitati:
Coordoneaza echipa de electricieni si instalatori alocata pe proiecte, planifica necesarul de oameni si materiale si raspunde de realizarea si incadrarea in graficul de executie al lucrarilor planificate;
Conlucreaza cu arhitectii si cu inginerii proiectanti alocati lucrarilor, pe partea tehnica a lucrarilor de instalatii de executat pe proiect;
Asigura legatura si comunicarea cu beneficiarii proiectelor pe parcursul implementarii lucrarilor de instalatii (cu preponderenta, aria specifica a proiectelor este in zona de constructii civile, clasificare A1.1 – instalatii electrice si sanitare aferente);
Raspunde de calitatea lucrarilor tehnice;
Organizeaza si monitorizeaza mentenanta utilajelor din unitate.

Beneficii:
Pachet salarial atractiv, corelat cu experienta candidatului
Posibilitatea de dezvoltare profesionala intr-o companie stabila si cu experienta relevanta in domeniul de activitate
Mediu de lucru dinamic, placut.

Dacă ești interesat de ofertă și îndeplinești cerințele postului, trimite-ne un mesaj și atașează CV-ul tău.