Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul

Angajam Conducător auto transport rutier de mărfuri Grand Trans AV

3.300 LEI
ID 878900
acum o săptămână
Iasi, Iasi
Domeniu de activitate

Transport

Ţară

Germania,    Franța,    Belgia

Detalii despre Poziție:
Denumirea Funcției: conducător auto transport rutier mărfuri (COR 833201)
Normă de Ore: 8 ore pe zi; 40 ore/săptămână
Durata Contractului: Nedeterminată
Locul de Desfășurare a Activității: intern și internațional (Europa)

Obiectiv: efectuarea transporturilor interne si internationale a marfurilor in conditii optime cu respectarea indicatiilor coordonatorului de transport

Abilitati si aptitudini:

- Comunicare, coerenta in exprimare
- Lucru in conditii de stres
- Aptitudinea de a lucra cu documente
- Planificarea si organizarea activitatilor
- Respectarea instructiunilor scrise si verbale
- Atentie si spirit de observatie
- Punctualitate
- Asumarea responsabilitatilor
- Apt din punct de vedere medical si psihologic conform examinarilor periodice
- Fara antecedente grave la circulatia pe drumurile publice in ultimele 36 de luni cum fi consumul de bauturi alcoolice si/sau accidente grave de circulatie.

Detalii Salariale:
Salariul Brut: 3.300 RON/lunar + 33 RON spor S&D = 3333 RON
Spor 1%ore de S&D
Diurna legală conform legii
Concediu anual de odihnă: 20 zile lucrătoare în raport cu durata muncii (norma întreagă)

Pentru mai multe detalii vă rugăm să ne telefonați la numărul specificat în anunț sau să trimiteți CV-ul la adresa de email: [email protected]
După evaluarea CV-urilor vom contacta candidații potriviți pentru a stabili data și ora interviului de angajare.

Grand Trans AV | GRAND TRANS AV SRL
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 878900