Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul

Gestionar depozit materiale instalatii electrice si sanitare

Salariu confidenţial
ID 863824
acum o săptămână
Ghiroda, Timis
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații,    Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

SC AMBRA SERVICE SRL cu sediul in Ghiroda, firma serioasa si cu vechime pe piata, specializata in domeniul de instalatii, angajeaza GESTIONAR DEPOZIT MATERIALE INSTALATII ELECTRICE, SANITARE SI TERMICE.

CERINTE:
- Cunoasterea materialelor de instalatii electrice, sanitare si termice.
- Atestat de stivuitorist;
- Permis auto categoria B
- Studii medii finalizate
- Experienta minimala de gestiune depozit.
- Se cere seriozitate, punctualitate, lucru in echipa, un bun organizator si deschis spre comunicare.
- cazier fara antecedente penale

RESPONSABILITATI:
- Receptia si descărcărcarea ordonata a mărfii,
- Verificarea integritatii marfii, eventualelor diferente cantitative, controlul calitătii ambalajului si al etichetei.
- Asezarea zilnica a marfii si asigurarea curateniei astfel incat sa se optimizeze spatiul de depozitare, iar depozitul sa fie curat.
- Asezarea selectiva a deseurilor rezultate din ambalaje, astfel incat sa fie predate catre firmele de reciclare selectate.
- Acordarea de suport colegilor la incarcarea masinilor societatii cu marfa aferenta santierului.

SE OFERA:

- Salar motivant, se negociaza la interviu.
- Bonuri de masa
- Contract de munca pe perioada nedeterminata.

Program de lucru: Luni - vineri, 07:00 - 16:30.
Locatie: comuna Ghiroda, strada Caprioarei nr.11, SAD 7 (In spatele Magazinului LIDL - Calea Lugojului)
Relatii la tel.0 7 6 6 0 6 2 2 1 2 sau puteti trimite CV-ul pe adresa de e-mail:
ofertare a ambraservice . ro

Ambra Service
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863824