Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Gestionar depozit Galati

ID 814813
acum 2 săptămâni
Galati, Galati
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Candidatul ideal:
-Experienta de minim 2 ani in domeniu;
-Capacitate de analiza si sinteza;
-Cunostinte de operare MS Office;
-Evidenta contabila primara;
-Obisnuit cu folosirea codurilor de produs si a codurilor de bare.

Responsabilitati:
-Controlul documentelor;
-Operare program contabilitate / gestiune;
-Gestionarea intrarilor si iesirilor din depozit, manipulare marfuri, realizare documentatie necesara, monitorizarea concordantei intre faptic si scriptic;
-Realizarea activitatii prevazute in fisa postului;
-Asigura si raspunde de receptionarea, depozitarea, eliberarea tuturor bunurilor existente in depozit.

Beneficii:
Mediu de lucru placut, tichete de masa, se asigura transport.

CV-urile pot fi trimise pe adresa de email: hr@minetconf.ro

MINET CONF
ID 814813