Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Gestionar depozit

Salariu confidenţial
ID 878614
acum 2 săptămâni
Roman, Neamt
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

Descriere

Candidatul ideal

- Studii medii finalizate scoala profesionala;

- Cunoştinţe de operare programe gestiune si lucrul cu scanner sau deschis spre invatare;

- Persoană serioasă, organizată, meticuloasă, responsabilă, fără cazier judiciar;

- Experienta nu este necesara , formarea se va efectua in cadrul muncii ;

Descrierea jobului

- Asigurarea mişcării stocurilor;

- Efectuare inventarului stocului de marfă ori de cât ori e necesar;

- Efectuarea operaţiunilor de intrare în stoc a mărfii;

- Efectuarea recepţiei fizice a mărfii la intrarea în depozitul firmei;

- Ambalarea şi securizarea mărfurilor în vederea livrării

- Respectarea programului de livrări.

Descrierea companiei

SC D&C CARS AUTO SRL - Distribuitor autorizat de piese auto, francizat Inter Cars Romania Srl, companie multinationala, membra a unui puternic grup european, lider de piata pe segmentul distributiei de piese pentru autoturisme camioane vehicule comerciale, echipamente service s.a. cu peste 50 de filiale la nivel national.

Adrian | D & C CARS AUTO S.R.L.
ID 878614