Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Gestionar - Bistrita

Salariu confidenţial
ID 863000
acum 4 săptămâni
Bistrita, Bistrita-Nasaud
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Full time

Candidatul Ideal
Studii medii (in curs sau finalizate)
Experienta gestionar minim 2 ani ( nu e obigatorie dar constituie un avantaj )
Abilitati de comunicare verbala si scrisa
Atentie la detalii, capacitate de organizare si prioritizare, viteza de reactie
Usurinta asimilare diverse programe operare/aplicatii informatice

Responsabilități:

-Verifica si consemneaza concordanta dintre stocul fizic aprovizionat si cel inscris in documente (factura, aviz de expeditie);
-Coordoneaza descarcarea materiilor prime si verifica incadrarea in sortimente a acestora;
-Este obligat ca la primirea bunurilor sa controleze daca acestea corespund datelor inscrise in actele insotitoare, sa identfice viciile aparente si sa semneze de primirea bunurilor urmand a intocmi NIR pentru bunurile primite in depozit.
-Organizează primirea, depozitarea şi conservarea fără pierderi, degradări, sustrageri a deseurilor şi ia măsuri pentru depozitarea acestora conform normelor tehnice de depozitare a deseurilor şi de prevenire a incendiilor;

TrendMobile
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 863000