Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Gestionar

Salariu confidenţial
ID 811021
acum 4 săptămâni
Bistrita, Bistrita-Nasaud
Domeniu de activitate

Administrativ / Logistică

Radburg Soft Service-BISTRITA cauta

Gestionar

Responsabilităţi:
• Organizează și răspunde de activitatea din depozitul în care își desfaşoară activitatea
• Asigură gestiunea fizică a stocului de marfă
• Păstrează documentele justificative legate de stocuri
• Efectuează periodic inventarul stocului de marfă
• Efectuează recepția fizică a mărfii la intrarea în magazia firmei
• Propune si urmareste solutionarea tuturor problemelor legate de gestiunea sa
• Asigură/menține ordinea și curățenia în spațiile de depozitare și respectă instrucțiunile privind depozitarea în bune condiții;
Cerinţe:
• Studii medii/superioare
• posesor permis de conducere constituie avantaj
• Operare PC (word, excel, outlook),
• Atentie la detalii
• Capacitate de analiză și sinteză
• Capacitate de planificare si organizare
• Spirit de observație, dinamism, eficienţă
• Bune abilitati de comunicare și lucru în echipă, corectitudine și responsabilitate.
Ofertă şi beneficii:
• salariu atractiv;
• mediu de munca profesionist cu posibilitati de avansare;
• companie in plină dezvoltare;
• loc de muncă stabil.
Salariul se negociaza la interviu
Cv-urile se trimit pe e-mail : lavinia.botusan@radburgsoft.ro