JobZZ.ro

FAIANTAR cu experienta (angajam sau colaboram)

6.000 LEI
ID 877849
acum o lună
Braila, Braila
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Nivel carieră

Fără studii superioare

CERINTE:
- disponibilitate pentru deplasari in tara,
- program de lucru de luni pana sambata;
- experienta serioasa in domeniu ;
- absolvent de minim studii medii ;
- persoana serioasa, punctuala si ordonata;
- indemanare si atentie la detalii ;
- capacitate de asimilare rapida ;
- stabilitate, motivare, entuziasm, lucru in echipa ;
- responsabilitate si bun simt la locul de munca ;
- permisul de conducere categoria B constituie avantaj.

RESPONSABILITATI:
- organizeaza si pregateste locurile de munca unde se vor efectua lucrarile ;
- respecta planurile puse la dispozitie ;
- asigura executia lucrarilor in bune conditii cu garantarea calitatii acestora ;
- foloseste instrumente de lucru adecvate pentru fiecare tip de lucrare ;
- utilizeaza optim si corect echipamentele tehnologice puse la dispozitie ;
- mentine locul de munca ordonat si curat.

BENEFICII oferite :
- mediu de lucru profesionist ;
- contract de munca si sansa unui job stabil ;
- echipament de lucru ;
- salariu net in mana(15-50 lei ora), variabil in functie de experienta si performante, plus bonusuri pentru lucrari finalizate inainte de termen;
- in cazul deplasarilor, oferim cazare buna. Publi24_1640862629