Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electrician executie tablouri electrice si automatizare

Salariu confidenţial
ID 830729
acum 2 săptămâni
Tautii De Sus, Maramures
Domeniu de activitate

Mentenanță / Instalații

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Permis de conducere
Categoria B

Descriere

Despre companie

EcoTech este o companie care activeaza cu preponderenta in domeniul confectiilor metalice si care este concentrata pe producerea de sisteme de filtrare si ventilatie industriala in scopul imbunatatirii calitatii aerului.

Obiectivul EcoTech este de a proteja oamenii si planeta de emisiile nocive rezultate in urma proceselor industriale.

Candidatul ideal

Persoana experimentata, responsabila, cu simt tehnic, indemanare, spirit de echipa, care sa aiba respect fata de meserie si de imaginea companiei.

Descrierea postului

Cerinte:

- Studii tehnice - profil electric sau calificare in domeniu;
- Minim 3 ani experienta practica in domeniul electric/electromecanic;
- Cunostinte in proiectarea si executia tablourilor si instalatiilor electrice;
- Cunoasterea normativelor si standardelor in vigoare;
- Cunostinte minime in utilizarea unui program de proiectare scheme electrice - Cunostinte despre PLC, HMI, prezinta un avantaj;
- Permis conducere cat B;
- Cunostinte despre domeniul aeraulic, HVAC prezinta un avantaj;
- Limba engleza – nivel conversational;
- Persoana organizata, meticuloasa si vrednica;
- Atitudine proactiva, spirit dinamic, organizatoric si analitic, deschis pentru lucrul in echipa, aptitudini tehnice;
- Responsabilitate, fermitate în luarea deciziilor, inițiativă;
- Disponibilitate pentru deplasari in tara

Responsabilitatile postului:

Proiectarea si executia proiectelor / schemelor electrice in conformitate cu cerintele contractuale;
Conceperea specificatiilor tehnice pentru achizitionarea echipamentelor electrice de control si analiza functionala a acestora;
Urmareste executia lucrarilor din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
Participarea la punerea in functiune a noilor echipamente si la efectuarea probelor tehnologice;
Cautarea de noi tehnologii si oportunitati de automatizare, de modernizare a instalatiilor si echipamentelor;

Oferim:

Posibilitati reale de dezvoltare profesionala;
Pachet salarial atractiv;
Ore suplimentare platite;
Instruiere la locul de munca, atat la inceputul activitatii, cat si pe parcurs;
Apartenenta intr-o companie in dezvoltare si echipa dinamica;
Bonuri de masa;
Bonuri cadou de Paste si Craciun
Bonusuri de performanta
Program de lucru: Luni-Vineri 08-16:00;

Se poate depune candidatura prin:

- Mesageria JobZZ (depundere CV, cu precizarea numarului de telefon pe care va putem contacta)
- Telefonic, la numarul afisat;

EcoTech
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 830729