Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Electrician Auto / Ajutor Electrician Auto

ID 837267
acum 4 zile
Baia Mare, Maramures
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Esti o persoana responsabila, implicata, corecta, cu voință, cauti solutii, esti proactiv si-ți dorești sa fii platit pentru munca prestata ? Esti omul potrivit !

Cautam personal cu experiența in domeniul auto, Electrician Auto si Ajutor Electrician, dornic sa castige, sa fie apreciat pentru ce face, ne dorim sa dezvoltam impreuna un parteneriat pe termen lung intre Angajat si Angajator .

Cerințe:

Efectueaza lucrarile alocate prin programari, face constatari si intocmeste o lista cu piesele necesare pentru finalizarea reparatiilor conform solicitarilor primite din partea clientilor printr-o comanda de reparatii.

Condiții:

Salar motivant fix si variabil in functie de realizari

Tichete cadou

Primă de sărbători

Cursuri de specializare

Pachet de fidelizare in funcție de vechime si realizări.

Echipament de lucru asigurat de firma cu intretinere / spalare saptamanala.

Te asteptam sa intri in parteneriatul nostru, relatii: 0742 621 562

Responsabilități:

Efectueaza lucrarile alocate, face constatari si intocmeste o lista cu piesele necesare pentru finalizarea reparatiilor conform solicitarilor primite din partea clientilor printr-o comanda de reparatii.

Relatii: 0742 621 562

Nicolae Coman
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 837267