Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Economist (sef contabil)

Salariu confidenţial
ID 861271
acum 2 săptămâni
Tulcea, Tulcea
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level,    Manager/Executiv

Responsabilitati:

- Contribuie la tinerea corecta la zi a evidentei financiare si contabile sub indrumarea unui expert contabil;
- Inregistreaza documente financiar contabile;
- Intocmeste diverse situatii si rapoarte solicitate de clienti si conducerea companiei;
- Pregateste diverse situatii contabile;
- Indosariaza si arhiveaza documente;

Cerinte minime necesare ocuparii postului:

- Studii economice finalizate;
- Cunostine de baza in domeniul contabilitatii;
- Cunostinte: Pachet Office;
- Abilitati de gandire analitica si rezolvarea problemelor;
- Organizare, capacitatea de lucru in echipa, flexibilitate.

Asteptam CV-ul dumneavoastra la adresa [email protected]
Pentru detalii suplimentare, va asteptam pe Str. Forestierului, nr. 34, Tulcea. De asemenea, puteti suna la numarul de telefon 0729 700 957 sau 0730 080 155.