Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Dispecer video

1.500 LEI
ID 819801
acum o lună
Alba Iulia, Alba
Domeniu de activitate

Pază și Protecție

Angajăm dispecer centru alarmă -monitorizare video
( femeie sau bărbat) .

Descrierea jobului:
- supraveghere video a activității din obiectiv
- menține legatura telefonică cu șefii de tură
- editează și updatează periodic baza de date a dispeceratului;

Candidatul ideal:
- rezistență la stres;
- atenție distributivă;
- fară antecedente penale;
- capacitate de comunicare;
- minim studii medii;
- cunoștiințe operare pc foarte bune;
- abilități de comunicare telefonic;
- experiența pe un post similar constituie avantaj;

Vă oferim:
- Medicina muncii gratuit;
- plata la timp a salariilor, fără întârziere;
- contract de muncă integral pe o perioada nedeterminată;
- acordarea de prime pentru merite deosebite;
- posibilitatea majorarii salariului în funcție de performanță;
- reale posibilități de avansare în funcție;
- echipament de lucru adecvat conform solicitărilor și cerințelor beneficiarilor;