Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Director vânzări pentru fabrică de prelucrare lactate

Salariu confidenţial
ID 818925
acum 3 săptămâni
Flamanzi, Botosani
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul ideal:

• are ermis de conducere categoria B;
• deține cunoștințe PC și navigare internet;
• este disponibil pentru deplasări în interes de serviciu
• are experiență de cel puțin 5 ani pe un post similar
• cunoștințe aprofundate de vânzări și management strategic
• spirit antreprenorial dezvoltat
• bun negociator
• fire analitică
• este un bun organizator

Atribuții:
• coordonează și monitorizează activitatea echipei de vânzări;
• stabilește obiective și urmărește realizarea planului de vânzări;
• contribuie la elaborarea strategiilor de preț;
• contactează noi clienți și contribuie la creșterea continuă a volumului de vânzări;
• urmărește încasarea la termenele stabilite prin contracte a sumelor datorate de clienți;
• menține permanent legătura cu punctele de vânzare.
• paricipă la negocierile de contracte cu clienții strategici
• consolidează/elaboreaza rapoarte specifice de vânzări și despre piață

Beneficii
- salariu atractiv;
- dezvoltare profesională alături de o echipă de profesioniști;
- loc de muncă stabil;
- companie în plină dezvoltare;
- contract și carte de muncă;
Descrierea companiei
Elly Food Traditional este o companie producătoare de produse lactate exclusiv din lapte de vacă Jersey. La momentul actual avem în fermă vaci de lapte (Jersey&Holstein) și vaci de carne (Angus). Ferma este localizată în localitatea Flămânzi, județul Botoșani.
Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-urile și scrisoarea de recomandare pe e-mail, la adresa diana.musteata@ellyfood.ro. Persoanele selectate vor fi contactate și programate ulterior pentru interviu.