Anunțul a fost dezactivat!
JobZZ.ro

Contabil/(ă)

Salariu confidenţial
ID 818924
acum 2 săptămâni
Flamanzi, Botosani
Domeniu de activitate

Contabilitate / Traduceri

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Cerințe:

• cunoștințe de operare documente primare, cu utilizarea informațiilor contabile și a legislației în domeniu (utilizare cu ușurință a conturilor contabile), inclusiv contabilitate de gestiune-stocuri;
• verificarea operărilor efectuate;
• experiență de minim 3 ani, cuprinzând toate aspectele activității financiar-contabile;
• studii superioare de specialitate;
• cunoștințe de operare PC MS Office, Word, Excel, internet;
• bune abilități de comunicare atât scrisă cât și verbală;
• bune abilități de organizare și planificare;

Atribuții:

• contabilitate generală, întocmirea/verificarea evidențelor contabile, elaborarea balanțelor de verificare și situațiilor financiare anuale;
• întocmirea registrelor contabile și fiscale obligatorii;
• întocmirea situațiilor și rapoartelor specifice domeniului financiar-contabil;
• ținerea evidenței personalului în Revisal
• întocmirea pontajelor,state de plată,contracte,decizii,etc

Beneficii
- salariu atractiv;
- dezvoltare profesională alături de o echipă de profesioniști;
- loc de muncă stabil;
- companie în plină dezvoltare;
- contract și carte de muncă;
Descrierea companiei
Elly Food Traditional este o companie producătoare de produse lactate exclusiv din lapte de vacă Jersey. La momentul actual avem în fermă vaci de lapte (Jersey&Holstein) și vaci de carne (Angus). Ferma este localizată în localitatea Flămânzi, județul Botoșani.
Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV-urile și scrisoarea de recomandare pe e-mail, la adresa diana.musteata@ellyfood.ro. Persoanele selectate vor fi contactate și programate ulterior pentru interviu.