Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consultant Turism cu experienta - Part Time 6h

Salariu confidenţial
ID 869518
acum 2 săptămâni
Galati, Galati
Domeniu de activitate

Turism / Restaurante / Hoteluri

Criterii minime pentru aplicare :

Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare - specializarea turism reprezinta un avantaj
Buna cunoastere a gramaticii si a comunicarii verbale a limbii romane
Experienta minim 1 an in agentie de turism ; Limba engleza - nivel avansat
Atitudine proactiva, deschisa la sugestii, empatica, dornica de dezvoltare
Dorinta de a lucra in echipa si responsabilitate, Multikasking
Abilitati de convingere si ofertare a optiunilor alternative
Rapiditate in operativitatea cu sistemele de rezervari / mail / telefon / chat

Descrierea jobului:

Ofertarea si promovarea produselor de pachet charter, croaziere, zboruri, cazare, transfer, parcuri distractie intr-un mod atractiv si profesionist
Întocmirea si înregistrarea documentelor contabile si ale contractelor conform procedurilor interne
Utilizarea sistemelor proprii de rezervari ale agentiei si a altor sisteme de rezervare
Pastrarea evidentei vanzarilor structurate pe destinatii si natura serviciilor oferite
Crearea, mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii persoane fizice si juridice

Avantajele jobului:

salariu fix atractiv pentru cele 6h de activitate
suplimentar BONUS din vanzari
calatorii anuale in destinatiile din portofoliu agentiei
posibilitatea de dezvoltare personala, training platit si un mediu de lucru prietenos
birou in zona ultracentrala a orasului Galati, usor accesibil din orice parte a orasului

Mesaj din partea angajatorului:

Ne dorim o persoana cu experienta pentru postul de Consultant Turism, part time - 6 ore, ancorata in realitatile ce presupun activitatea de vanzari in domeniul calatoriilor leisure si business, operativa, deschisa la sugestii si responsabila. Activitatea profesionala se va desfasura de la biroul nostru din Galati, unde este solicitata prezenta fizica in primele 3 luni, cu posibilitatea de lucru hibrid de acasa / online ulterior dobandirii cunostintelor necesare.

Credem ca atat in viata cat si in activitatea profesionala primim ceea ce oferim, de aceea persoanele motivate si performante pot avea un viitor stralucit in aceasta companie.

Referintele si scrisoarea de intentie sunt necesare anterior aplicarii pentru a avea sanse sporite.

Pronttto
ID 869518