Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consultant financiar - Leasing auto pentru firme

700 EUR
ID 882548
acum 2 ore
Galati, Galati
Domeniu de activitate

Bancar

Tip job

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

duplicate
1

Candidatul ideal

Noul nostru coleg / noua noastră colegă ar trebui să aibă cunoștințe de vânzări și să reușească să mențină o ︀︃︀︇︄︅️︊​︂︆︄︆​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎atitudine pozitivă în condițiile stresului generat de activitate. De asemenea, cerem și oferim etică profesională. Nu se acceptă în echipa noastră sub nicio formă "furtul" de clienți între colegi sau generarea de conflicte între aceștia. Echipa noastră se dezvoltă deja de 5 ani pe fundamentele performanței dar și a stării de bine a membrilor.

Descrierea jobului

- gestionarea clienților potențiali furnizați;
- contactarea acestora și obținerea de informații despre dorințele acestora legate de obținerea unui leasing auto; ︁︀
- ​︈︈​︈︈​︁︈︅transmiterea ofertei și tratarea obiecțiilor;
- contactarea dealerilor auto furnizori;
- finalizarea procesului de vânzare.

Anunțuri similare

Număr de telefon verificat
Spălătorie auto din Galați angajează
Full time  |   / Maşini / Auto
Salariu: confidenţial
Acum 5 zile Galati, Galati
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajam muncitori constructii
Full time  |  Necalificat  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 4.500 LEI
Acum o săptămână Galati, Galati
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
SC angajează personal în confecționare tâmplărie aluminiu și pvc
Full time  |  Fără studii superioare  |  Construcţii / Amenajări
Acum 3 săptămâni Galati, Galati
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Menajeră LiceuL Cervantes
Full time  |  Au pair / Babysitter / Curăţenie
Salariu: 1 LEU
Acum 2 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajăm ajutor de shaormar fără experiență
Full time  |  Student / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum 4 ore Bucuresti, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Găsește candidatul ideal
Termenii și condițiile de pe site au fost actualizate. Detaliile complete sunt disponibile aici