Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Consultant în asigurări de sănătate și pensii private

4.000 LEI
ID 734448
acum 2 săptămâni
Galati, Galati
Domeniu de activitate

Asigurări / Consultanță

Tip job

Part time,    Full time

Cerinte:

Experiența nu este necesară;
Studi superioare;
Codul RAF constituie un avantaj;
Seriozitate ,punctualitate.

Condiții:

Job full- time sau part-time;
Program flexibil;
Dezvoltarea profesionala se realizeaza la locul de munca;
Bonusuri în funcție de performanță;
Pachet de loializare asigurat de către companie;
Pachet salarial atractiv si alte beneficii non-financiare;

Responsabilități:

Jobul presupune prospectarea pietei pentru identficarea potentialilor clienti (persoane fizice sau persoane juridice) si ofertarea serviciilor noastre financiare catre acestia in functie de dorintele, nevoile si posibilitatile lor financiare;
In prezent se poate lucra si de la domiciliu.

Telefon: 0742192696
Email: marius.filimon@nnconsultant.ro

Filimon Marius
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 734448