Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Consultant credite

4.000 LEI
ID 812774
acum 2 săptămâni
Galati, Galati
Domeniu de activitate

Bancar

Tip job

Part time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Iti dorești să te afirmi și să te dezvolți atât pe plan profesional cât și personal?
Te dorim alături de noi, în echipa ICredit dacă ești dispus să lucrezi că persoană fizică autorizată sau pe bază de contract individual de muncă, te încurajăm să aplici, indiferent dacă ai sau nu experiență.

Responsabilități:
-oferă consultanță clienților in alegerea celui mai potrivit tip de credit;
-responsabili pentru colectarea ratelor la creditele acordate;
-informează permanent clienții despre promoțiile curente, produse și servicii noi.

Care sunt beneficiile unui Consultant de Credite?
-iți faci singur programul de lucru;
-posibilități reale și clare de promovare, evaluări și prezentări periodice;
-participi la programul de training in vânzări;
-câștiguri pe măsură performanțelor;
-ești ajutat să îți formezi un portofoliu de clienți care să-ți aducă câștiguri.