Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
JobZZ.ro

Consilier Vanzari Imobiliare

Salariu confidenţial
ID 819083
acum 2 săptămâni
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

Imobiliare

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Candidatul ideal:

- Experienta in vanzari imobiliare

- Bune abilitati de comunicare si negociere;

- Capacitate de a opera pe platforme imobiliare nationale / internatinale

- Putere de convingere;

- Persoana organizata, analitica, atentie la detalii;

- Punctualitate si responsabilitate;

- Cunostinte de marketing;

- Capacitate de intelegere a documentelor legale

Descrierea jobului:

- Prospectarea potentialilor clienti si a pietei

- Contactarea clientilor si oferirea de consultanta imobiliara;

- Intocmirea ofertelor personalizate de vanzare, in functie de nevoile clientilor;

- Asigurarea si urmarirea procesului de vanzare pana la finalizare;

Program : Luni - Vineri , 9:00 - 17:00.
Salariu alcatuit din parte fixa + comision din vanzari.
Contract pe perioada nedeterminata cu perioada de proba.