Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Cititor Contoare Energie Electrică

Salariu confidenţial
ID 877787
acum o săptămână
Alba Iulia, Alba
Domeniu de activitate

Energetică

Tip job

Part time,    Full time

Student,    Necalificat,    Fără studii superioare,    Junior/Entry Level

SC ELECTRO STRATEGY SRL angajează cititori contoare energie electrică

Locație:
• Județul Alba (Alba Iulia, Câmpeni, Sebeș, Ocna Mureș, Aiud, Blaj, Cugir, Valea Arieșului și împrejurimi).

Candidatul ideal:
• Bune abilități de comunicare, organizare, gestionare a timpului, seriozitate, disponibilitate și integritate morală.

Atribuții:
• Citirea contoarelor electrice pe zona alocată în termenul stabilit.

Beneficii:
• Pachet salarial motivant;
• Bonusuri în funcție de performanță;
• Tichete de masă;
• Decontare transport;
• Program de lucru flexibil.

Pentru mai multe detalii puteți suna la: 0722 261 515 sau 0727 748 164
Puteți trimite CV-ul la: [email protected] sau [email protected]

Niculae Alexandra
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 877787