Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ
JobZZ.ro

Cautam Team Leader in Sfantul Gheorghe

3.000 LEI
ID 842998
acum o săptămână
Sfantu Gheorghe, Covasna
Domeniu de activitate

Management

Ne marim echipa. Daca esti in cautarea unui loc de munca intr-o echipa tanara si dinamica haide sa ne cunoastem. Decomar Logistic angajeaza Team Leader Sfantul Gheorghe.
Cerinte:
• Minima experienta pe o functie asemanatoare in industria automotive;
• Studii medii;
• Disponibilitate de lucru in schimburi;
• Permis de conducere si masina personala;
• Bune cunostinte de operare MicrosoftOffice;
• Limba engleza nivel mediu - constituie avantaj;

Responsabilitati:
• Raspunde de activitatea personalului direct productiv din subordine;
• Realizeaza pontajul pentru angajatii din subordine;
• Administreaza locatiile de cazare;

Beneficii:
• Pachet salarial motivant format din parte fixa si bonus KPI;
• Tichete de masa;
• Contract de munca pe perioada nedeterminata;

Daca simti ca rolul ti se potriveste așteptam CV-ul la adresa [email protected] si la numerele de telefon 0748170409/ 0783083851.