Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Cautam soferi categoria B

2.200 EUR
ID 882185
acum o săptămână
Drobeta Turnu Severin, Mehedinti
Domeniu de activitate

Maşini / Auto

Ţară

Germania

duplicate

1

Căutăm șoferi pentru depozitul nostru din Emsbüren!

Responsabilități principale:

• Transportul și livrarea mărfurilor de la depozit către destinațiile desemnate
• Menținerea vehiculelor în stare bună de funcționare
• Respectarea rutelor și programului de livrare stabilit
• Colaborarea cu echipa de logistică pentru a asigura livrările eficiente și la timp

Beneficii oferite:

• Salarizare atractivă: 14,5 euro brut pe oră✅
• Bonus zilnic: 14 euro net pe zi, oferit sub formă de bonus✅
• Cazare: Opțiune de cazare contra cost, oferind un plus de confort pentru cei care nu locuiesc în zonă

Cerințe:

• Permis de conducere categoria B ✅

david florin
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 882185