Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Cautam recruiter pentru Baia Mare si Comanesti

Salariu confidenţial
ID 813367
acum 4 săptămâni
Baia Mare, Maramures
Domeniu de activitate

Resurse Umane / Psihologie

Full time

Nivel carieră

Fără studii superioare

Recruiter
Fulltime l/v

Responsabilități:
• Identificarea şi administrarea canalelor de recrutare potrivite pentru posturile vacante
• Conceperea şi posteaza anunțurilor de recrutare pe baza informațiilor primite din Olanda
• Selectarea candidaților pe baza CV-urilor, în funcție de profilul candidatului şi cerințele postului
• Contactarea candidaților selectați în vederea programării interviurilor
• Participarea activ în cadrul procesului de intervievare şi selecție a candidaților
• Evaluarea candidaților şi venirea cu propuneri cu privire la candidaților selectați către factorii de decizie
• Administrarea şi actualizarea bazei de date cu candidați
• Informarea candidaților cu privire la rezultatul procesului de selecție.
Oferim:
• Un loc de muncă independent și plin de provocări cu normă întreagă într-o organizație în creștere
• Spațiu pentru idei și inițiative noi
• Un loc stabil într-o echipă internațională
• Salar motivant

Cerințe:
• Cunostinte medii de limba engleză
• Abilități foarte bune de organizare, comunicare, prezentare şi relaţionare cu oamenii
• Capacitate de observaţie şi analiză comportamentală
• Capacitatea de a urmări şi soluționa mai multe proiecte de recrutare/selecție în paralel
• Capacitatea de gestionare eficientă a timpului şi a priorităților
• Abilităţi de lucru în echipă
• Cunoştințe MS Office (Word, Excel) – nivel mediu
• Abilități folosire facebook şi alte canale de promovare
• Gândire strategică orientată spre obiectivele companiei
• Capacitate de organizare, integritate

Despre noi:
Vuurin Recrutare este o agenție specializată de ocupare a forței de muncă care leagă cu succes lucrătorii migranți de companii olandeze. Avem grijă de personalul și clienții noștri, motto-ul nostru este “Bine faci, bine gaseşti”.
Solicitare:
Puteți solicita la oferta noastra trimitând e-mail cu CV-ul dvs. la Varga Melinda pe adresa de e-mail melinda@vuurin.nl.

Varga Melinda
ID 813367