JobZZ.ro

Cautam muncitori cu experienta minima in constructii

2.000 EUR
ID 877983
acum o lună
Focsani, Vrancea
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Irlanda

Locație: Dublin, Irlanda
Tip: normă întreagă 8 ore pe zi
Industrie: constructii
Salariu - 2000 € pe luna
Orele suplimentare: Disponibil,tariful se va discuta ulterior.
Cazare-80 euro pe saptamana

GS International, o companie lider de recrutare în industria construcțiilor din Irlanda, caută muncitori dedicați și cu experiență.

Responsabilitati si sarcini cheie:

- Lucrul în echipă pentru finalizarea construcției panourilor de perete cu cadru din oțel de dimensiuni ușoare.
- Lucrul la mai multe locuri de muncă pentru a atinge și depăși cerințele de calitate și livrare
- Asigurarea îndeplinirii sarcinilor în conformitate cu informațiile furnizate

Cerințe:

-Experiența anterioară în panouri de perete cu cadru de otel este un avantaj, dar nu esențială
-Experienta in folosirea sculelor de mana si prelucrarea metalelor de baza sau alta experienta practica relevanta
-Experienta de lucru in constructii generale si productie
-Bune abilitati de comunicare
-Atenție bună la detalii și atitudine de „a face bine prima dată”.
- Abilități excelente de lucru în echipă
- Bune abilități organizatorice și de gestionare a timpului
- Capabil să folosească inițiativa și să rezolve probleme

Daca esti interesat de acest post, astept CV-ul tau la adresa [email protected]