Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Angajare polizatori, muncitori necalificați
Producție / Navală / Aeronautică
Salariu: confidenţial
Acum 2 zile Tulcea, Tulcea
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajez femeie curățenie
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Au pair / Babysitter / Curăţenie
Acum o săptămână Tulcea, Tulcea
Angajam polizatori domeniul naval
Full time  |  Necalificat  |  Navală / Aeronautică
Angajam polizatori și persoane curățenie domeniul naval
Full time  |  Necalificat / Fără studii superioare  |  Navală / Aeronautică
Angajam muncitori in CONSTRUCTII in Tulcea
Full time  |  Necalificat  |  Construcţii / Amenajări
Salariu: 6.000 LEI
JobZZ.ro

Carmangier cu experienta

3.050 LEI
ID 854656
acum 2 luni
Tulcea, Tulcea
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Suntem in cautarea unui carmangier cu experienta

Candidatul ideal:

* detine experienta in domeniul carmangeriei;
* cunoaste tehnologia in industria carnii si a preparatelor din carne;
* este o persoana serioasa, perseverenta, cu dorinta de progres pe plan profesional.

Descrierea jobului
* realizarea planului de productie din carmangerie;
* cunoasterea si imbunatatirea tehnologiilor de lucru;
* respectarea instructiunilor si parametrilor de lucru in toate etapele fluxului de productie;
* colaborarea cu echipa din carmangerie si cu reprezentantii magazinelor din reteaua proprie.

Pentru detalii suplimentare, ne puteti contacta la numarul de telefon:
0729 700 957 sau 0730 080 155.