Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Carmangier cu experienta

Salariu confidenţial
ID 854656
acum 2 săptămâni
Tulcea, Tulcea
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Nivel carieră

Mid-Level

Suntem in cautarea unui carmangier cu experienta

Candidatul ideal:

* detine experienta in domeniul carmangeriei;
* cunoaste tehnologia in industria carnii si a preparatelor din carne;
* este o persoana serioasa, perseverenta, cu dorinta de progres pe plan profesional.

Descrierea jobului
* realizarea planului de productie din carmangerie;
* cunoasterea si imbunatatirea tehnologiilor de lucru;
* respectarea instructiunilor si parametrilor de lucru in toate etapele fluxului de productie;
* colaborarea cu echipa din carmangerie si cu reprezentantii magazinelor din reteaua proprie.

Pentru detalii suplimentare, ne puteti contacta la numarul de telefon:
0729 700 957 sau 0730 080 155.

Fraher
ID 854656