Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Cargus cauta soferi cu autoutilitare proprii Baia Mare

100 LEI
ID 850071
acum o săptămână
Baia Mare, Maramures
Domeniu de activitate

Transport

Esti o persoana dinamica si vrei sa- ti dezvolti propria afacere în industria curieratului?

Ai una sau mai multe autoutilitare sub 3,5 T si esti detiator de Societate Comerciala de tip SRL sau cu posibilitati de înfiintare a acesteia?

Poti incepe alaturi de Cargus o colaborare pe termen lung!

Cerinte:

Permis auto categoria B

Responsabilitate, bune abilitati de comunicare si orientare spre client

Cunoasterea orasului si a zonelor limitrofe

Cazier judiciar fara mentiuni

Experienta în curierat este de dorit, dar nu este obligatorie alaturi de noi te poti dezvolta în acest domeniu!

Studii medii

Responsabilitati:

Efectuarea de livrari si ridicari de comenzi (plicuri/colete) în zonele/rutele alocate

Posibilitatea să lucrezi și sâmbăta, prin rotație

Detalii la numarul *9330

Cargus | Cargus
ID 850071