Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Brutariile Veropan - Angajeaza Vanzatoare

Salariu confidenţial
ID 837152
acum 5 zile
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

Alimentație / Comerț

Full time

Descrierea jobului:

• Te vei asigura că rafturile sunt aranjate și pline de marfă mereu;
• Te vei asigura că marfa de la raft este proaspătă și aranjată corespunzător;
• Vei gestiona corespunzător activitatea de la casa de marcat;
• Vei participa la activitatea de inventar a magazinului;
• Te vei asigura că magazinul este curat, ordonat si aranjat;
• Vei oferi suport clienților în magazin.

Cerințe:

• Să fii amabil/ă și orientat/ă către client;
• Să îți placă să lucrezi în echipă;
• Să dai dovadă de implicare și flexibilitate;
• Experiența în domeniul retail reprezintă un avantaj;
• Să fii punctual/ă și corect/ă;

Descrierea companiei:

Brutariile Veropan isi maresc echipa ! Astaptam CV urile dvs. la adresa de mail contact@veropan.ro - pachetul salarial va fi discutat in cadrul interviului.

Silviu
ID 837152