Autentifică-te și aplică Intră în cont Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Brutariile Veropan - Angajeaza Patiser

Salariu confidenţial
ID 837151
acum 2 săptămâni
Craiova, Dolj
Domeniu de activitate

Producție

Full time

Descrierea jobului:

Căutăm o persoană talentată și cu un simț organizatoric dezvoltat, calificată și capabilă să facă diferite variante de gustări/deserturi, precum:
• Placintă cu mere, placintă cu brânză, , plăcintă cu dovleac, placinta cu carne
• Chec, cozonaci, strudele, foietaje, patisserie dulce si patisserie sarata, etc.

Cerințe:

• Experienta este bine venita dar nu este obligatorie ca patiser
• Persoană energică, punctuală, corecta, bine organizată si cu spirit de echipa

Alte atribuții:

• Verifică materia primă cantitativ și calitativ și se asigură ca va fi depozitată corespunzator
• Verifică materiile prime din frigidere si din deposit, asigurand necesarul
• Pastrează curățenia la locul de muncă urmand normele de igiena si sanitare

Descrierea companiei
Brutariile Veropan isi maresc echipa ! Astaptam CV urile dvs. la adresa de mail contact@veropan.ro - pachetul salarial va fi discutat in cadrul interviului.

Silviu
ID 837151