Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

ASOCIAŢIA DE CONSILIERE, CALIFICARE ŞI REFORMARE ÎN CARIERĂ

ID 861549
acum o săptămână
Alexandria, Teleorman
Domeniu de activitate

Secretariat / Office / Back Office

ASOCIAŢIA DE CONSILIERE, CALIFICARE ŞI REFORMARE ÎN CARIERĂ INTERNAȚIONAL angajeaza secretară!
Pentru mai multe informatii va asteptam in Alexandria,Strada Libertatii,nr.211,bl.L8-L9,etaj 1 ( incinta Comalex- zona pietonala).
Cv-urile se pot trimite direct la urmatoarele adrese de e-mail :
???? [email protected]
Telf/Wtsp : 0785.837.134
Cerinte:
1) Studii medii/superioare cu profil economic sau juridic;
2) Cunostinte bune operare PC MS Office (Word si Excel-obligatoriu)- se da proba de lucru;
3) Capacitate de prioritizare si organizare a diferitor activitati;
4) Persoana dinamica, pro-activa, cu o gandire pozitiva;
5) Persoana atenta la detalii, organizata, responsabila,dornica de a invata lucruri noi si de a se perfectiona permanent.
Descriere post:
Activități de resurse umane.
Secretariat: desfasoara activitati caracteristice muncii de secretariat (preluarea-primirea, pregatirea si expedierea de corespondenta, a telefoanelor, a faxurilor, e-mail-urilor, relatii cu publicul, asigurarea conditiilor de protocol pentru invitatii firmei, asigurarea si respecta cadrul legal de desfasurare a activitatii de invatamant, etc).
(bonusuri, beneficii)
Job stabil, de lunga durata
Pachet salarial atractiv

ACCRC INTERNATIONAL-ALEXANDRIA
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 861549