JobZZ.ro

Asistent Vanzari Oradea

2.500 LEI
ID 877882
acum o lună
Oradea, Bihor
Domeniu de activitate

Vânzări

Full time

duplicate

1

Poziția de asistent de vânzări (vânzător/vânzătoare) este una dintre cele mai importante pozitii din compania noastră.
Dacă decideți să deveniți un membru al echipei noastre, este necesar să fiți preocupat/preocupată de domeniul modei, să vă placă să interacționați cu oamenii și să vă încânte modul unui magazin de a funcționa rapid.
Cu noi sunteți în mișcare cât e ziua de lungă, lucrând cu haine care au călătorit distanțe impresionante, din diferite țări de pe glob, pentru a ajunge la noi în magazine. Veți inspira clienții nostri, ajutându-i în incursiunea de a descopri lumea brandurilor și ajutand-i să găsească cele mai interesante și unice articole.
Responsabilitati:

- Realizarea activitatii de vanzare

- Raspunde de respectarea prevederilor si reglementarilor interne

- Mentinerea si dezvoltarea unei relatii pozitive cu clientul

- Consilierea clientilor si informarea acestora asupra produselor

- Operatiuni pe casa de marcat

- Pastrarea magazinului in perfecta stare de curatenie

- Pregatirea magazinului pentru activitatea de vanzare

Oferte(bonusuri,beneficii)

- Salariu brut peste 4350 lei(compus din salariu de baza si bonusuri ) + bonuri de masa (30Lei/zi lucrata)