Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent logistica

Salariu confidenţial
ID 827871
acum 4 zile
Dorolt, Satu-Mare
Domeniu de activitate

Producție,    Administrativ / Logistică

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Candidatul ideal
- abilitati de comunicare interactiva;
- cunoasterea la nivel avansat al limbii engleze (scris si vorbit);
- cunostinte de operare Microsoft Office (in special Excel);
- capacitate de analiza si sinteza;
- capacitatea de a lua decizii;
- persoana proactiva, organizata si atenta la detalii;
- flexibilitate si capacitate de a lucra sub presiune daca situatia o cere;

Descrierea jobului
Responsabilitati:
- introducerea comenzilor prin intermediul aplicatiei de vanzari si trimiterea confirmarii comenzii clientilor;
- generarea si validarea de comenzi, importul si plasarea lor in productie;
- planificarea livrarilor in functie de capacitatea de productie curenta;
- organizarea transportului pentru comenzile clientilor;
- mentinerea legaturii cu clientii pentru a programa data si ora descarcarii;
- intocmirea documentelor de incarcare si facturare;
Beneficii:
- bonuri de masa;
- transport;

Descrierea companiei
PURE HOME COLLECTIOS SRL este o companie producatoare de mobilier din lemn si mobilier tapitat.
Cu o vechime de peste 8 ani pe piata internationala, PURE HOME COLLECTIONS se bucura de o echipa de peste 400 de angajati si un portofoliu de peste 800 clienti multumiti de produsele companiei.

bernadett sabau
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 827871