Autentifică-te și aplică Intră în cont Salvează anunțul
JobZZ.ro

Asistent de farmacie mediul rural

2.000 LEI
ID 810966
acum 3 săptămâni
Botosani, Botosani
Domeniu de activitate

Medical / Farmacie

Full time

Nivel carieră

Junior/Entry Level

Descriere
Cine suntem?
Suntem o farmacie independentă, cu mai multe puncte de lucru în mediul rural, din județul Botoșani.

Ce căutăm?
Căutăm o persoană serioasă, cu abilități de comunicare, muncitoare, care să facă parte din colectivul nostru.

Pentru ce post?
Postul oferit: asistent de farmacie, cu următoarele atribuții:
- consiliere pacienți și oferire de recomandări,
- eliberare rețete compensate și gratuite,
- eliberare produse farmaceutice, parafarmaceutice și produse de cosmetică,
- verificare stocuri, administrarea gestiunii

Cerințe minime:
- Absolvent Școală postliceală, cu aviz de liberă practică,
- Experiență în activitatea din farmacie,
- Cunoștințe de operare pe calculator
- Permis de conducere, categoria B
- Disponibilitate deplasare în mediul rural.

Ce oferim?
- Posibilitatea de a face parte dintr-un colectiv profesionist, dinamic, etic,
- Programe de instruire profesională
- Autoturism pentru deplasare la/de la locul de muncă.
- Salariul negociabil, atractiv, corelat cu abilitățile personale.

Persoanele interesate vor trimite CV la hutanur@gmail.com