Anunțul a fost dezactivat!

Anunțuri similare

Turquoise Restaurants&Hotels, cui 39403840
Full time  |  Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri
Salariu: confidenţial
Acum 2 ore Pantelimon, Bucuresti-Ilfov
Distribuie anunțul Salvează anunțul
Număr de telefon verificat
Angajari Mamaia-Nord, casier, manipulant bauturi, gestionar,preparator
Sezonier  |  Mid-Level / Necalificat / Fără studii superioare / Junior/Entry Level  |  Turism / Restaurante / Hoteluri / Alimentație / Comerț
Salariu: 5.000 LEI
Acum 2 ore Navodari, Constanta
Inginer industrie alimentara
Full time  |  Alimentație / Comerț
Acum 4 ore Alexandria, Teleorman
Angajam Vopsitori industriali - vopsire compresor
Construcţii / Amenajări
Salariu: 4.400 LEI
Acum 4 ore Dragasani, Valcea
Angajam personal control acces santier
Full time  |  Fără studii superioare  |  Construcţii / Amenajări / Pază și Protecție
Salariu: 3.500 LEI
Acum 8 ore Popesti Leordeni, Bucuresti-Ilfov

Anunt angajare Muncitori Necalificat / Instalatori / Sudori autogen

3.000 LEI
ID 877145
acum 6 luni
Tecuci, Galati

**Anunt de Angajare: Dramon 99 SRL**

Dramon 99 SRL, o companie cu o prezență solidă în domeniul instalatiilor, isi mareste echipa si cauta muncitori necalificati, instalatori si sudori autogeni entuziasti pentru a se alatura echipei noastre dinamice.

**Cerințe:**
- Experiența anterioară este un avantaj, dar nu este obligatorie.
- Varsta maxima: 50 de ani.

**Responsabilități:**
- Muncitori necalificati: Asistare în diferite sarcini de construcție și mentenanță.
- Instalatori: Instalare și mentenanța sistemelor sanitare și termice.
- Sudori autogeni: Executarea sudurilor autogene conform standardelor de calitate.
-Operator Mini-Excavator

**Beneficii:**
- Salariu competitiv și bonusuri de performanță.
- Mediu de lucru dinamic și oportunități de avansare în carieră.

Dacă sunteți o persoană motivată, cu atitudine pozitivă și dorința de a progresa profesional, vă invităm să aplicați.

Pentru detalii suplimentare, vă aşteptam la sediul firmei situat pe strada 1 Decembrie 1918 nr 129 (Vis-a-Vis de fabrica de conserve contec) adresa de email: [email protected] sau telefonic la 0730070331
0765912924

Așteptăm cu nerăbdare să vă alăturați echipei noastre!