Autentifică-te și aplică Intră în cont 07xx - AFIŞEAZĂ Număr de telefon verificat
Trimite mesaj Salvează anunțul
JobZZ.ro

Angajăm muncitori calificați pentru montare de hale/ram

Salariu confidenţial
ID 881586
acum 6 zile
Suceava, Suceava
Domeniu de activitate

Construcţii / Amenajări

Ţară

Belgia

Locația-Belgia
Responsabilități
· Asigurarea instalării corecte și sigure a ramelor metalice conform planurilor și specificațiilor,
· Manevrarea echipamentelor și uneltelor necesare pentru montarea ramelor/halelor
· Inspectarea materialelor înainte de utilizare.
Cerințe
· Experiență necesară în domeniu,
· Limba franceză,consituie avantaj
· Responsabilitate și atenție la detalii;
Oferim:
· salariu competitiv;
· mediu de lucru dinamic;
· oportunități de dezvoltare profesională.
Pentru detalii suplimentare,vă rugăm să ne contactați pe whattup la numărul de telefon: 0724.577.482

Opium Interim
07xx - AFIŞEAZĂ
ID 881586